Top 10 Children smartwatch With Gps – Smartwatche

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Cloudpoem

#ad

Fitness, dla dziewcząt i chłopców, krokomierz, IP68, tracker, zegarek z pulsometrem, monitorem snu, wodoszczelny, Cloudpoem Smartwatch dla dzieci, dla dzieci, gry Spo2

#ad
Cloudpoem #ad - Ten zegarek dla dziewczynek nadaje się idealnie jako zabawka edukacyjna dla Twojego dziecka i jest idealnym prezentem zabawkowym dla dzieci w wieku 6-8, 5-7 i 8-10 lat! Nadaje się na prezenty urodzinowe na Boże Narodzenie, Nowy Rok i inne święta. Pomaga to dzieciom rozwijać nawyki snu dzięki technologii.

Ledzenie aktywności przez cały dzień - automatycznie śledzi kroki, koszykówka, taniec, bieganie wewnątrz i na zewnątrz, pokonaną odległość i zużycie kalorii przez dzieci i lepiej zapisuje wszystkie dane treningowe, jazda na rowerze, aby pomóc dzieciom w osiągnięciu ich celów. Przypomnienie o piciu wody, aby obudzić dzieci rano delikatnymi wibracjami. Następnie twoje dzieci będą działać bez Twojej opieki. Ten smartwatch dla dzieci został zaprojektowany z paskiem tpu do akcji w górę, w dół i dookoła. Przyjazne przypomnienie - rodzice mogą ustawić w aplikacji kilka przypomnień, przypomnienie o ruchu itd.

Smartwatch automatycznie monitoruje nawyki snu Twojego dziecka i zapewnia czas snu, głębokie i lekkie godziny snu oraz czas budzenia. Wystarczająca ilość snu jest kluczowym elementem zdrowego stylu życia, szczególnie dla dzieci w wieku szkolnym. Wszystkie funkcje są zintegrowane z zegarkiem dziecięcym i bardzo łatwe w obsłudze dla dzieci. Pomysły na prezent urodzinowy - jeśli chcesz rozwinąć dobre nawyki pracy i odpoczynku oraz koncepcję zarządzania czasem swojego dziecka, nie przegap tego małego zegarka.
MarkaCloudpoem #ad
ProducentCloudpoem #ad
Wysokość0.51
Długość9.45
Szerokość1.69
Numer części3457446031

2. Cloudpoem

#ad

Gry Spo2, zegarek z pulsometrem, krokomierz, tracker, wodoszczelny, IP68, dla dzieci, dla dziewcząt i chłopców, fitness, monitorem snu, Cloudpoem Smartwatch dla dzieci

#ad
Cloudpoem #ad - Obsługuje 9 trybów aktywności: chodzenie w pomieszczeniach/na zewnątrz, jazda na rowerze, piłka nożna i badminton. Następnie twoje dzieci będą działać bez Twojej opieki. Wszystkie funkcje są zintegrowane z zegarkiem dziecięcym i bardzo łatwe w obsłudze dla dzieci.

Automatyczne monitorowanie tętna i snu - monitorowanie tętna przez całą dobę i pomiar tlenu we krwi pozwala lepiej zrozumieć stan zdrowia Twoich dzieci. Przyjazne przypomnienie - rodzice mogą ustawić w aplikacji kilka przypomnień, aby obudzić dzieci rano delikatnymi wibracjami. Wystarczająca ilość snu jest kluczowym elementem zdrowego stylu życia, szczególnie dla dzieci w wieku szkolnym. Pomysły na prezent urodzinowy - jeśli chcesz rozwinąć dobre nawyki pracy i odpoczynku oraz koncepcję zarządzania czasem swojego dziecka, nie przegap tego małego zegarka.

Postępy w treningu można łatwo zobaczyć bezpośrednio z aplikacji "InxFit". Przypomnienie o piciu wody, przypomnienie o ruchu itd. Zegarek dziecięcy nie posiada funkcji połączeń telefonicznych, w dół i dookoła. Smartwatch automatycznie monitoruje nawyki snu Twojego dziecka i zapewnia czas snu, głębokie i lekkie godziny snu oraz czas budzenia. Pomaga to dzieciom rozwijać nawyki snu dzięki technologii. Może również odbierać powiadomienia o połączeniach telefonicznych, np.
MarkaCloudpoem #ad
ProducentCloudpoem #ad
Wysokość0.51
Długość9.45
Waga0.22
Szerokość1.69
Numer części3457446031

3. RUIMEN

#ad

Multitrybami, RUIMEN Smartwatch z funkcją telefonu, monitorem snu, krokomierzem, smartwatch dla kobiet i mężczyzn, ekran dotykowy HD, zegarek fitness z monitorowaniem SpO2, pulsometrem, zegarkiem

#ad
RUIMEN #ad - Odbieranie połączeń, wybieranie i przypomnienie o połączeniach telefonicznych - wbudowany głośnik, możesz wykonywać połączenia lub odbierać przez zegarek po połączeniu z Bluetooth. Nie przegapisz żadnych ważnych połączeń podczas treningu, jazdy na rowerze, Twitter, Facebook, Instagram, biegania.

100 trybów sportowych i wodoszczelność ip68 - zegarek fitness ma standardowo 20 trybów sportowych, możesz wybrać w aplikacji nowy tryb sportowy i przenieść go na zegarek. Konstrukcja o dużej pojemności i niskim zużyciu energii zapewnia dłuższą żywotność. Wskazówka: nie można odpowiedzieć na wiadomość. Zdrowy partner na nadgarstku - zegarek fitness rejestruje codzienne kroki, dystans, spalone kalorie. Nie obsługuje wkładania karty SIM. Lepsza wydajność - ten smartwatch bluetooth z pełnym ekranem dotykowym zapewnia lepsze wrażenia podczas użytkowania.

Możesz również wybrać swój ulubiony obraz w aplikacji, aby pokazać swoją wyjątkową osobowość. Może monitorować poziom tlenu we krwi, aby sprawdzić dane dotyczące monitorowania ciała, sen i cykl fizjologiczny. Nasz smartwatch spełnia również standardy wodoszczelności IP68, co oznacza, że można go nosić bez obaw podczas pływania, ale nie należy nurkować z zegarkiem. Istnieje wiele tarcz i wzorów cyferblatów DIY.
MarkaRUIMEN #ad
ProducentRUIMEN #ad
Wysokość0.43
Długość9.96
Waga0.22
Szerokość1.54
Gwarancja2 lata gwarancji

4. PIULAXIU

#ad

Smartwatch dla dzieci, audiobooki, zegarek dziecięcy, budzik z 13 nawykami, przycisk SOS połączenia, nauka słów, odtwarzacz muzyki, prezent dla chłopców, Smartwatch dla dzieci z 26 grami, tryb szkolny

#ad
PIULAXIU #ad - Aby zapobiec uzależnieniu się od zabawy dzieci, smartwatch dla dzieci jest wyposażony w tryb szkolny. 26 gier wspierających rozwój intelektualny - smartwatch dla dziewcząt z 26 starannie dobranymi grami edukacyjnymi, oczy i mózg, które mogą jednocześnie trenować ręce, a także wspierać zdolności obliczeniowe, reakcję i zdolność do logicznej analizy.

Spełnij swoje preferencje i spersonalizuj wyjątkowy zegarek dla dzieci. Możesz również pobrać ulubione zdjęcia swojego dziecka na smartwatch i ustawić je jako tapetę. Spersonalizowane ustawienia, praktyczny i piękny – smartwatch piulaxiu dla dziewcząt zawiera 2 wymienne wygodne bransoletki, jedną z silikonu i jedną z nylonowym zapięciem na rzepy. Smartwatch piulaxiu dla dzieci zawiera karty audio o warzywach i zwierzętach, aby wzbudzić zainteresowanie dzieci czytaniem, które mogą poszerzyć słownictwo dzieci. Karty słowne i książki z obrazkami, które dbają o edukację dzieci. Jeśli twoje dziecko odczuwa kontuzję lub źle się czuje podczas zabawy, wystarczy dwukrotne długie naciśnięcie przycisku smartwatcha, aby dziecko mogło jak najszybciej poprosić o pomoc i zmniejszyć ryzyko obrażeń.

Przypomnienie o przyzwyczajeniach, takich jak wstawanie, co umożliwia sensowny podział czasu na naukę i rozrywkę oraz wspiera koncepcję czasu dzieci. Smartwatch dla dzieci zawiera ponadto 8 klasycznych angielskich książek do słuchania historii z pięknymi ilustracjami, nauczyć je szanować innych, odważnie stawiać czoła trudnościom itd. Telefon sos, aby aktywować sos, chroń dzieci - po włożeniu karty sim smartwatch może bez przeszkód wykonywać i odbierać połączenia telefoniczne i w każdej chwili nawiązywać emocjonalne połączenie z dzieckiem.
MarkaPIULAXIU #ad
ProducentPIULAXIU #ad
Wysokość0.39
Długość1.18
Szerokość0.79

5. PIULAXIU

#ad

Przycisk SOS połączenia, Smartwatch dla dzieci z 26 grami, audiobooki, nauka słów, zegarek dziecięcy, budzik z 13 nawykami, prezent dla chłopców, smartwatch dla dzieci, odtwarzacz muzyki, tryb szkolny

#ad
PIULAXIU #ad - Telefon sos, chroń dzieci - po włożeniu karty sim smartwatch może bez przeszkód wykonywać i odbierać połączenia telefoniczne i w każdej chwili nawiązywać emocjonalne połączenie z dzieckiem. Jeśli twoje dziecko odczuwa kontuzję lub źle się czuje podczas zabawy, aby aktywować SOS, wystarczy dwukrotne długie naciśnięcie przycisku smartwatcha, aby dziecko mogło jak najszybciej poprosić o pomoc i zmniejszyć ryzyko obrażeń.

Przypomnienie o przyzwyczajeniach, chodzenie do szkoły, takie jak krokomierz, co umożliwia sensowny podział czasu na naukę i rozrywkę oraz wspiera koncepcję czasu dzieci. Jest to idealny prezent na urodziny, spacery z psem itd. Takich jak wstawanie, kalkulator, Boże Narodzenie lub inne wydarzenia. Aby zapobiec uzależnieniu się od zabawy dzieci, a także wspierać zdolności obliczeniowe, smartwatch dla dzieci jest wyposażony w tryb szkolny. Po ustawieniu czasu gra nie może zostać otwarta w tym czasie. Spersonalizowane ustawienia, praktyczny i piękny – smartwatch piulaxiu dla chłopców zawiera 2 wymienne wygodne bransoletki, jedną z silikonu i jedną z nylonowym zapięciem na rzepy.

Ten duży zegarek z ekranem dotykowym jest wyposażony w wiele przełączanych obrazów tła i motywów. Ponadto zegarki dziecięce posiadają również funkcje, odtwarzacz muzyki, asystent życia dla dzieci - zegarek dziecięcy posiada 13 nawyków przypominających, kalendarz. Smartwatch dla dzieci zawiera ponadto 8 klasycznych angielskich książek do słuchania historii z pięknymi ilustracjami, nauczyć je szanować innych, aby wzbudzić zainteresowanie dzieci czytaniem, które dbają o edukację dzieci.
MarkaPIULAXIU #ad
ProducentPIULAXIU #ad
Wysokość0.39
Długość1.18
Szerokość0.79

6. Butele

#ad

20 trybów sportowych, dla dziewcząt, Butele Inteligentny zegarek dziecięcy, chłopców, prezent dla dzieci w wieku 4-16 lat, prezent urodzinowy Bfioletowy, krokomierz, z trybem uśpienia

#ad
Butele #ad - Oznacza to, że dzieci mogą z niego korzystać bez obaw o ciągłe ładowanie zegarka, mniej czasu na ładowanie i więcej czasu na zabawę. Do gier należą: chciwy wąż, pchanie skrzynek, strzelanie, skakanie itd.5 puzzli - twoje dziecko może bawić się wybierając swoją ulubioną grę, która może wspierać inteligencję, zdolność reagowania i myślenie dzieci.

Ten zegarek ma stylowy i uroczy design. Twoje dziecko może wybrać tapetę, która zostanie dostarczona z aplikacją lub przesłać ulubione zdjęcie jako tapetę. Tracker snu i budzik wibracyjnyten smartwatch może automatycznie monitorować codzienną aktywność dziecka w czasie rzeczywistym. Szczegółowe dane można zobaczyć w aplikacji. Pozwól dzieciom dorosnąć podczas zabawy. Interfejs użytkownika diy + regulowana bransoletka zegarek można indywidualnie zaprojektować za pomocą tapety. Ledzenie aktywności przez cały dzień automatycznie śledź kroki, dystans i spalone kalorie dziecka.

Kolorowy ekran dotykowy z regulacją jasności, wyświetlacz zapala się automatycznie po podniesieniu nadgarstka, odpowiedni dla dzieci od 6 lat. Budzik wibracyjny może obudzić dzieci bez przeszkadzania innym i pomóc dzieciom rozwijać dobre nawyki snu. Dłuższy czas pracy bateriidzieci mogą łatwo naładować zegarek fitness za pomocą magnetycznego kabla do ładowania, a czas pracy może wynosić 5-7 dni różni się w zależności od sposobu użytkowania i innych czynników.
MarkaButele #ad
ProducentButele #ad
Wysokość0.39
Długość3.94
Waga0.11
Szerokość0.79
Numer części2LE0915-WH-894
ModelH69
Gwarancja6 Mouth

7. Butele

#ad

20 trybów sportowych, krokomierz, prezent dla dzieci w wieku 4-16 lat, Butele Inteligentny zegarek dla dziewczynek, chłopców, z trybem uśpienia, prezent urodzinowy dla chłopców i dziewczynek czarny

#ad
Butele #ad - Tracker snu i budzik wibracyjnyten smartwatch może automatycznie monitorować codzienną aktywność dziecka w czasie rzeczywistym. Ledzenie aktywności przez cały dzień automatycznie śledź kroki, dystans i spalone kalorie dziecka. Szczegółowe dane można zobaczyć w aplikacji.

Budzik wibracyjny może obudzić dzieci bez przeszkadzania innym i pomóc dzieciom rozwijać dobre nawyki snu. 5 puzzli - twoje dziecko może bawić się wybierając swoją ulubioną grę, zdolność reagowania i myślenie dzieci. Pozwól dzieciom dorosnąć podczas zabawy. Kolorowy ekran dotykowy z regulacją jasności, wyświetlacz zapala się automatycznie po podniesieniu nadgarstka, odpowiedni dla dzieci od 6 lat. Dłuższy czas pracy bateriidzieci mogą łatwo naładować zegarek fitness za pomocą magnetycznego kabla do ładowania, że dzieci mogą z niego korzystać bez obaw o ciągłe ładowanie zegarka, a czas pracy może wynosić 5-7 dni różni się w zależności od sposobu użytkowania i innych czynników.

Oznacza to, mniej czasu na ładowanie i więcej czasu na zabawę. Ten zegarek ma stylowy i uroczy design. Do gier należą: chciwy wąż, pchanie skrzynek, strzelanie, która może wspierać inteligencję, skakanie itd. Twoje dziecko może wybrać tapetę, która zostanie dostarczona z aplikacją lub przesłać ulubione zdjęcie jako tapetę. Obsługuje 20 trybów aktywności: bieganie, koszykówka, skakanka.
MarkaButele #ad
ProducentButele #ad
Wysokość0.39
Długość3.94
Waga0.11
Szerokość0.79
Numer części2LE0915-WH-893
ModelH69
Gwarancja6 Mouth

8. Slothcloud

#ad

Pulsometr, monitor snu, wodoszczelność IP68, monitor aktywności fizycznej, krokomierz, 19 trybów sportowych, prezent dla nastolatków od 6 lat, Dziecięcy smartwatch dla chłopców i dziewczynek

#ad
Slothcloud #ad - Przypomnienie o piciu wody, gotowy do gry w wodzie. Będzie to prezent na urodziny, chłopców, chłopców, dziewcząt i nastolatkówWodoszczelny inteligentny zegarek dla dzieci ma modny i uroczy design. Ma wiele radości i przydatnych funkcji. Dzieci mogą wybrać tapetę, która jest dostarczana za pomocą aplikacji "H-Band" lub przesłać ulubione zdjęcie jako tapetę.

Należy rozsądnie dostosować swój styl życia, aby pomóc dzieciom zdrowzdrowszy styl życia rozwoju. Czujnik tętna 7/24 i monitor snuinteligentny zegarek może dokładnie monitorować dane tętna. Twarz zegarka: inteligentny zegarek może dopasować obraz tła. Wietny prezent dla dzieci, nowy rok, boże narodzenie dla dzieci, a ekran automatycznie zaświeci się po podniesieniu nadgarstka. Kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 1, 5" może regulować jasność, dziewczynek, nastolatków. Obsługuje 8 trybów aktywności: pływanie, przypomnienie o połączeniach, piłka nożna, koszykówka itp.

Make kids fitness fun and build healthy habitsŚledzenie aktywności przez cały dzień: automatycznie śledzi kroki, sms-ach, wiadomościach itp. Chodzenie, joga, wodoszczelność IP68, bieganie, jazda na rowerze, dystans i spalone kalorie Twoich dzieci. Oznacza to, że dzieci mogą z niego korzystać bez obaw o ciągłe ładowanie zegarka, mniej czasu na ładowanie i więcej czasu na zabawę. Możesz dostosować cyferblat za pomocą aplikacji "H-Band" i wybrać swój ulubiony styl cyferblatu.
MarkaSlothcloud #ad
ProducentSlothcloud #ad
Wysokość0.59
Długość10.04
Waga0.07
Szerokość3.35

9. Slothcloud

#ad

Dziecięcy smartwatch dla chłopców i dziewczynek, monitor aktywności fizycznej, wodoszczelność IP68, 19 trybów sportowych, pulsometr, krokomierz, monitor snu, prezent dla nastolatków od 6 lat

#ad
Slothcloud #ad - Wietny prezent dla dzieci, chłopców, boże narodzenie dla dzieci, nowy rok, dziewczynek, 5" może regulować jasność, chłopców, dziewcząt i nastolatkówWodoszczelny inteligentny zegarek dla dzieci ma modny i uroczy design. Będzie to prezent na urodziny, nastolatków. Możesz dostosować cyferblat za pomocą aplikacji "H-Band" i wybrać swój ulubiony styl cyferblatu.

Dłuższy czas pracy bateriidzieci mogą łatwo naładować zegarek fitness za pomocą magnetycznego kabla do ładowania, że dzieci mogą z niego korzystać bez obaw o ciągłe ładowanie zegarka, a czas pracy może wynosić 5-7 dni różni się w zależności od sposobu użytkowania i innych czynników. Oznacza to, mniej czasu na ładowanie i więcej czasu na zabawę. Czujnik tętna 7/24 i monitor snuinteligentny zegarek może dokładnie monitorować dane tętna. Należy rozsądnie dostosować swój styl życia, aby pomóc dzieciom zdrowzdrowszy styl życia rozwoju.

Kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 1, a ekran automatycznie zaświeci się po podniesieniu nadgarstka. Ma wiele radości i przydatnych funkcji. Dzieci mogą wybrać tapetę, która jest dostarczana za pomocą aplikacji "H-Band" lub przesłać ulubione zdjęcie jako tapetę. Dane te można zobaczyć bezpośrednio na zegarku dziecięcym, lekki sen i czas budzenia, zapewnia kompleksową analizę jakości snu dziecka głęboki sen, aby lepiej zrozumieć zdrowie dzieci.
MarkaSlothcloud #ad
ProducentSlothcloud #ad
Wysokość0.63
Długość10.04
Waga0.08
Szerokość3.35
ModelIP68

10. Slothcloud

#ad

Dziecięcy smartwatch dla chłopców i dziewczynek, wodoszczelność IP68, monitor aktywności fizycznej, 19 trybów sportowych, prezent dla nastolatków od 6 lat czarny, krokomierz, monitor snu, pulsometr

#ad
Slothcloud #ad - Należy rozsądnie dostosować swój styl życia, aby pomóc dzieciom zdrowzdrowszy styl życia rozwoju. Będzie to prezent na urodziny, chłopców, 5" może regulować jasność, Boże Narodzenie dla dzieci, nastolatków. Wietny prezent dla dzieci, chłopców, nowy rok, dziewcząt i nastolatkówwodoszczelny inteligentny zegarek dla dzieci ma modny i uroczy design.

Czujnik tętna 7/24 i monitor snuinteligentny zegarek może dokładnie monitorować dane tętna. Przypomnienie o piciu wody, wodoszczelność IP68, przypomnienie o połączeniach, chodzenie, wiadomościach itp. Gotowy do gry w wodzie. Oznacza to, mniej czasu na ładowanie i więcej czasu na zabawę. Obsługuje 8 trybów aktywności: pływanie, bieganie, jazda na rowerze, joga, SMS-ach, koszykówka itp. Twarz zegarka: inteligentny zegarek może dopasować obraz tła. Możesz dostosować cyferblat za pomocą aplikacji "H-Band" i wybrać swój ulubiony styl cyferblatu. Ma wiele radości i przydatnych funkcji.

Kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 1, dziewczynek, a ekran automatycznie zaświeci się po podniesieniu nadgarstka. Dłuższy czas pracy bateriidzieci mogą łatwo naładować zegarek fitness za pomocą magnetycznego kabla do ładowania, że dzieci mogą z niego korzystać bez obaw o ciągłe ładowanie zegarka, a czas pracy może wynosić 5-7 dni różni się w zależności od sposobu użytkowania i innych czynników. Dane te można zobaczyć bezpośrednio na zegarku dziecięcym, lekki sen i czas budzenia, zapewnia kompleksową analizę jakości snu dziecka głęboki sen, aby lepiej zrozumieć zdrowie dzieci.
MarkaSlothcloud #ad
ProducentSlothcloud #ad
Wysokość0.59
Długość10.04
Waga0.07
Szerokość3.35